Naklen yayın müjdesi
SPOR // 19 Eylül 2019 Perşembe 17:02

Samsunspor'un iç sahada oynayacağı karşılaşmalar web TV üzerinden yayınlanacak. İlk canlı yayın cumartesi günü oynanacak Yılport Samsunspor-Tarsus İdman Yurdu maçında gerçekleştirilecek.

Naklen yayın müjdesi

Samsun ve ülke dışında yaşayan Kırmızı-Beyazlı taraftarlardan Yılport Samsunspor maçlarının canlı yayınlanmasıyla ilgili gelen yoğun talep üzerine bir süredir çalışma yürüten yönetim iç saha maçlarının yayını için anlaşmaya vardı.
Online yayıncılık üzerine faaliyet gösteren Intercode firmasıyla sözleşme imzalayan Samsunspor'un iç saha maçları web TV üzerinden canlı yayınlanacak.

canli.samsunspor.org.tr üzerinden izlenebilecek yayınların ilki 21 Eylül 2019 cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak Yılport Samsunspor-Tarsus İdman Yurdu maçında gerçekleştirilecek. TV yayını konusunda deneyimli bir prodüksiyon ekibi tarafından çekimi yapılacak müsabakalar şifreli olarak yayınlanacak. Taraftarlar kredi kartı yardımıyla 10 TL ücret ödeyerek şifre alarak maçları izleyebilecek.

Taraftarların yurt içi ve yurt dışından telefon, tablet, bilgisayar, smart TV üzerinden karşılaşmaları izleyebilecek. Deplasman maçlarının yayınlanabilmesi için de kulüplerle temas devam ediyor.