Korona zirveyi yakaladı!
SPOR // 17 Kasım 2020 Salı 11:07

Samsunspor'da bir çok futbolcunun koronavirüs salgınında etkilenerek hastalığı atlatmasının ardından virüs bu kez kulübün üst yöneticilerini vurdu.

Korona zirveyi yakaladı!

Samsunspor'da bir çok futbolcunun koronavirüs salgınında etkilenerek hastalığı atlatmasının ardından virüs bu kez kulübün üst yöneticilerini vurdu. Covid-19'a önce Başkan Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın evde tedavileri sürerken, Genel Menajer Mustafa Aztopal'ın testi de pozitif çıktı.

Kırmızı-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde semptomatik belirtiler neticesinde yapılan testleri sonucunda Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Başkanımız Yüksel Yıldırım ve  Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat’ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir. Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubemizin Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır. Tüm Başkan ve Yöneticilerimize acil şifalar ve sağlıklı geri dönüşler diliyoruz." ifadelerine yer verildi.