Kombine biletlerde büyük indirim
SPOR // 14 Ocak 2019 Pazartesi 15:29

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, ikinci yarı sahalarında oynayacakları maçların kombine bilet satışlarında kampanya yaptıklarını söyledi

Kombine biletlerde büyük indirim
Konuyla ilgili açıklama yapan Basın Sözcüsü Suat Çakır, “Takımımızın ligin ikinci yarısında Samsun’da oynayacağı 9 müsabaka için iki ayrı kombine kampanyası hazırladık. Buna göre birinci kampanyada sezon başında bin 250 TL’den satılan VIP tribün kombine bileti 650 TL’den, 300 TL’den satılan Batı Alt Tribün kombine bileti 150 TL’den, 200 TL’den satılan Doğu Alt Tribün kombine bileti 100 TL’den, 100 TL’den satılan Doğu Üst Tribün kombine bileti 60 TL’den, 55 TL’den satılan Doğu Alt Tribün kombine bileti 35 TL’den satılacak. Bunlar Passolig’i olan ve maç maç bilet alan taraftarlar için geçerli olacak” dedi.
İkinci kampanyanın ise kağıt biletlerle ilgili olduğunu ifade eden Suat Çakır, “Birinci kampanyaya paralel bir kampanyamız daha olacak. Kampanya kapsamında Passolig’i olmayan kağıt bilet yoluyla stada giden taraftarlar için ‘Passolig bizden Kombine Sizden’ kampanyası tasarlandı. Bu kampanyamız da Passolig’i olmayan, maç maç bilet alan, kağıt bilet alan taraftarlar için geçerli olacak. Her iki kampanyamızın süresi de 14 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. Kombine bilet almak isteyen taraftarlar Gazi Store’dan ve passo.com.tr internet sitesi üzerinden işlem yaptırarak kampanyadan faydalanabilecekler. Kampanyaların kapsadığı maçlar ise, kendi sahamızda oynayacağız Gümüşhanespor, Eyüpspor, İnegölspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Bayrampaşa, Niğde Anadolu Futbol Kulübü A.Ş., Sarıyer, Utaş Uşakspor A.Ş. ve Sakaryaspor A.Ş. maçları olacak” diye konuştu.