Kick boksçular fırtına gibi esti
SPOR // 3 Eylül 2019 Salı 16:26

İlkadım Belediyesi kick boksçuları, Giresun’daki turnuvadan 2 altın kemer ve toplam 30 madalya ile döndü

Kick boksçular fırtına gibi esti

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Giresun'da gerçekleştirilen İller arası Kick Boks müsabakalarında İlkadım rüzgarı esti. Kıran kırana mücadeleye sahne olan turnuva izleyenler tarafından yoğun ilgi gördü.

 

Giresun Atapark'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları etkinliği kapsamında Low Kick Contact ve Light Contact olmak üzere iki ayrı kategoride düzenlenen müsabaka izleyenlerin nefeslerini kesti.15 ilden 450 sporcunu katıldığı Kick Boks turnuvasında  İlkadım Belediyesi Kick Boks sporcuları,''Kick Boks Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler'' dallarında 2 Altın kemer, 20 Altın, 8 Gümüş, 2 Bronz olmak üzere toplamda 30 madalya ile turnuvayı tamamladı.

 

''Spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek''

 

İlkadım  Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer aldıklarını ve İlkadım'daki  bütün spor dallarında hedeflenen noktaya ulaşmak için gayret gösterdiklerini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlçemizi en iyi şekilde temsil ederek bizlere bu sevinci yaşatan sporcularımızı ve antrenörlerini tebrik ediyorum.Spora destek olmaya ve sporcu kardeşlerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. İlimiz, ilçelerimiz ve beldelerimizdeki sportif faaliyetlerin hedeflenen noktaya gelmesi için sportif faaliyetlere destek olacağız'' ifadelerini kullandı.