Kar: Bu yolun sonu şampiyonluk
SPOR // 12 Ağustos 2018 Pazar 11:30

Samsunspor'un ikinci başkanı Emin Kar, İsmail Uyanık önderliğinde şampiyon olacak bir kadronun kurulduğunu ifade ederek bu yolun şampiyonluğa çıktığını söyledi.

Kar: Bu yolun sonu şampiyonluk

Kırmızı-Beyazlı ekibi Erzurum kampında ziyaret eden ikinci başkan Emin Kar, takımla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bu ligi tanımadıklarını ama yapılan transferlerin bu ligin üstünde oyuncular olduğunu dile getiren Kar, "Başkanımız İsmail Uyanık bana göre süper bir takım kurdu. Bu futbolcular önümüzdeki yıllarda da bu takıma hizmet edecek. Geleceği de kurtarmak açısından önemli adımlar atıldı. Ligi tanımıyoruz ama oyuncularımız çok kaliteli, kesinlikle şampiyon olacağız" ifadelerini kullandı.


ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR


Başkanlığı döneminde iki sezon süper ligin eşiğinden döndüğünü dile getiren Kar, "Bunları daha gündeme getirmeye gerek yok. Bizim öyle bir taraftarımız var ki bu sezon onların desteğiyle şampiyon olacağız. bu sezon 1. lig, sonrasında ise inşallah süper lige çıkacağız. Çalışmalarımız başarılı şekilde sürüyor. Ortam mükemmel, arkadaşlık üst seviyede. Teknik ekibimiz inançlı, onlarda futbolcularına güveniyor. Çalışmalardan oldukça memnunlar. Yönetim olarak bizim de güvenimiz sonsuz" dedi.