Havza Belediyespor'dan teşekkür ziyareti
SPOR // 16 Mart 2018 Cuma 16:23

Havza Belediyespor yönetimi, futbolcuları ve teknik ekibi kendilerine prim sözü vererek verdiği sözü yerine getiren işadamını ziyaret ederek teşekkür etti

Havza Belediyespor'dan teşekkür ziyareti

Havza Belediyespor’un geçtiğimiz hafta oynadığı Yolspor maçı galibiyeti için prim sözü veren ve galibiyet sonrası sözünü yerine getirerek söz verdiği primi veren İşadamı Dursun İkiz’i ziyaret eden Havza Belediyespor yönetimi, futbolcuları ve teknik ekibi İkiz’e teşekkür ettiler.

Havza Belediyespor Başkan Yardımcısı Cesur Şahin desteklerinden ötürü İkiz’e teşekkür ederek; “Havza Belediyespor olarak amacımız ligi lider tamamlamak. Bu amaçla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hedefe ulaşmamızda en büyük destekçilerimiz, ilçemizi seven ve ilçemiz için elini taşın altına koyan Dursun İkiz gibi fedakar işadamlarımız ve Havzamızın önde gelenleri. Dursun İkiz Beyin şahsında takımıza destek olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İşadamı İkiz ise önemli olanın Havza olduğunu belirterek; “Herkes bu ilçe için çalışıyor ve çabalıyor. Bizlerde imkanlarımız doğrultusunda bu çalışmalara destek vermek için elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah takımımız bu yıl ligi şampiyon olarak tamamlayarak Bölgesel Amatör Ligde  top koşturacak. Şimdiden futbolcularımıza, teknik ekibe ve yönetime BAL Liginde başarılar dilerim” dedi.