Hacınabi, Atakent'i rahat geçti: 3-1
SPOR // 08 Ekim 2018 Pazartesi 15:04

Amatör Süper Lig ekiplerinden Bafra Hacınabispor, 2018-2019 futbol sezonu hazırlık maçında Atakentspor'u 3-1`lik net bir skorla mağlup etti

Hacınabi, Atakent'i rahat geçti: 3-1

Bafra Şehir Stadyumu'nda oynan maçın ilk yarısı Atakentspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona ererken, ikinci yarıya oyucu değişiklikleriyle başlayan ev sahibi Bafra Hacınabispor, üst üste bulduğu gollerle sahadan 3-1 galip ayrılmayı başardı.

 

Bafra şehir stadyumda oyan hazırlık maçına yoğun ilgili oldu. Hacınabispor yönetiminin yanı sıra Bafra'da faaliyet gösteren kulüp başkanları, teknik direktörler ve çok sayıda taraftar karşılaşmayı takip etti.

 

Maç sonrası açıklama yapan Bafra Hacınabispor Asbaşkanı Emrah Kural; “Oyuncu ve katılım sağlayanlara bizi hazırlık maçında yalnız bırakmayan Bafralılara teşekkür ederiz. Biz kısa zamanda yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber Bafra Hacınabispor kulübümüze Bafra`ya güzel şeyler katmaya çalışıyoruz ve katıyoruz. Göreve üstlendiğimizde 10 kişilik bir A Takım Kadromuz vardı. Şu an kadromuz 30 kişi buldu. 15 transfer yaptık 30 kişilik kadromuzda Bafralı gençlerimiz sadece 3 tane dışardan futbolcumuz var. Yönetim olarak hiçbir bağış almadan kendi imkanlarımızla bu arkadaşlarımızın anlaşmaları sağlandı. Kurumsal bir şekilde banka yoluyla hesaplarına düzenli bir şekilde peşinatları ve aylıkları yatırılıyor. Bafra Hacınabispor olarak lisanslı 115 sporcumuz var, bunların 65 tanesini kısa bir zamandan bünyemize kattık. Alt yapı 100 futbolcuya ulaştık. eğitim ile sıkıntı yaşayan sporcularımızın  sıkıntıları çözdük ve tekrar eğitime kazandırdık. Bizler Bafra Hacınabispor olarak Sporcuya ve Spor`a Hizmet etmek için varız. Bafra`lı Spor`da hak ettiği yere geleceğine inancımız tamdır. Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile spor ve sporcunun yanındayız" dedi.

Hacınabi, Atakent'i rahat geçti: 3-1
Hacınabi, Atakent'i rahat geçti: 3-1