Geylani: Her maçın önemi büyük
SPOR // 24 Kasım 2019 Pazar 19:19
Geylani: Her maçın önemi büyük

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'jn yokluğunda takımın başında sahaya çıkan Gökhan Geylani, Şanlıurfaspor maçını değerlendirdi.

 

 

Konuşmasına ilk olarak 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak başlayan Teknik Sorumlumuz Gökhan Geylani, “Şanlıurfaspor teknik heyetini, oyuncularını bu imkansızlıklara rağmen buraya gelip, bu müsabakaya çıkarak, gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum” dedi.

 

 

Her maçı kendi içinde ayrı ayrı değerlendireceklerini belirten Gökhan Geylani, “Muhtemelen bizim bundan sonra oynayacağımız bütün müsabakalar bu şekilde geçecek. Kapalı bir savunma oynayan, merkezi kapatan takımlar ve oyunu rakip sahada oynamaya çalışan, kenarları kullanıp gol bulmak isteyen bir Samsunspor izleyeceğiz. Müsabakaları ne sistemler ne de oyuncular kazanır. Hücum ve savunma prensiplerini o gün rakibe göre daha iyi uygulayan takımlar kazanır. Biz de bunu uygulamaya çalışacağız. Önümüzde 20 maçımız daha var. Her maçı kendi içinde ayrı değerlendirip, toplayabildiğimiz kadar bütün puanları toplamaya çalışacağız” diye konuştu.