Ertuğrul Sağlam geliyor
SPOR // 12 Kasım 2019 Salı 22:50

İsmail Uyanık'ın şirket yönetimindeki görevi bırakmasının ardından, Yüksel Yıldırım'ın Ertuğrul Sağlam ile anlaşmaya vardığı, tecrübeli çalıştırıcının Samsun'a geleceği belirtildi

Ertuğrul Sağlam geliyor

Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık'ın şirket yönetimindeki görevinden ayrılmasının ardından Kırmızı-Beyazlı kulüpte önemli gelişmeler yaşanmaya devam etti. İrfan Buz'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için yaklaşık iki hafta önce de görüşme gerçekleştirilen Ertuğrul Sağlam ile Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın bir kez daha bir araya geldiği ve deneyimli teknik adamla el sıkıştığı öğrenildi. Başkan Uyanık'ın şirket yönetimindeki ayrılma kararının ardından Ertuğrul Sağlam'ın Yılport Samsunspor ile anlaşma sağlaması kafalara bir çok soru işaretini getirdi.


Basın toplantısında "Ertuğrul Sağlam'ın çift başlılık yüzünden Samsunspor'a gelmediği söyleniyor. Ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Başkan İsmail Uyanık şu sözlerle yanıt verdi: "Ertuğrul Sağlam benim yüzümden gelmiyorsa ben zaten bundan sonra yokum, buyursun gelsin. Mutlaka gelecektir."