Çepni'den taraftarlara destek çağrısı
SPOR // 24 Ekim 2019 Perşembe 15:25

Samsunspor'un Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Çepni, hafta sonu kendi sahamızda karşılaşacağımız Sancaktepe Futbol Kulübü müsabakası için taraftarlarımızı maça davet etti.

Çepni'den taraftarlara destek çağrısı

Aykut Çepni, Cumartesi saat 19.00’da oynayacakları Sancaktepe Futbol Kulübü maçının önemine değinerek, taraftarlara çağrıda bulundu.
Aykut Çepni, “Şampiyonluk yolunda Cumartesi günü kendi evimizde karşılaşacağımız Sancaktepe Futbol Kulübü maçını kazanmamız için takımımızın 12’nci oyuncusu olan taraftarlarımızı da tribündeki yerlerini almalarını istiyoruz. Cumartesi günü stadı doldurarak takımımıza 90 dakika destek verelim” dedi.

1 hafta içerisinde 3 karşılaşmaya çıkacaklarını hatırlatan Aykut Çepni, “Cumartesi günü Sancaktepe Futbol Kulübü maçının ardından Ziraat Türkiye Kupası maçı için Çarşamba günü deplasmanda Gümüşhanespor ile karşılaşacağız. O maçın ardından yine deplasmanda Pazar günü Zonguldak Kömürspor müsabakasına çıkacağız. Takımımızın 1 hafta içerisinde 3 maç yapacak ve bunların 2’sini deplasmanda oynayacak. Taraftarlardan isteğimiz takımımızı kupa maçına ve Zonguldak deplasmanına moralli gönderelim” diye konuştu.