'Bu tarz kazalar olabilir'
SPOR // 25 Ocak 2019 Cuma 09:44

Amed Sportif Faaliyet maçını değerlendiren Basın Sözcüsü Suat Çakır, şampiyonluk yolunda bu tarz kazalar olabileceğini ve hafta sonu kendi evimizde oynayacağımız Gümüşhanespor maçına tüm taraftarların tribündeki yerlerini alması gerektiğini söyledi

'Bu tarz kazalar olabilir'
Takımın Antalya’da verimli bir kamp dönemi geçirdiğini belirten Suat Çakır, “Takımımız Antalya’da güzel bir hazırlık kampı geçirdi. Hazırlık kampında TFF 1’inci lig ekiplerinden Ümraniyespor ve Gençlerbirliği takımları ile karşılaştık. Kampın hemen ardından Diyarbakır’a giderek
Amed Sportif Faaliyetler maçına çıktı. Bu maçta mağlubiyet aklımızda yoktu ama şampiyonluk yolunda bu tarz kazalar olabilir” dedi.

Hafta sonu konuk edecekleri Gümüşhanespor maçına taraftarları davet eden Suat Çakır, “Amed Sportif Faaliyetler mağlubiyetini Gümüşhanespor maçı ile unutturmak istiyoruz. Takımımız bundan sonra alacağı galibiyetlerle TFF 1’inci lige yükselecektir.
Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bunun için de en büyük gücümüz olan taraftarımızı takımımızı desteklemek için Gümüşhanespor maçında tribündeki yerlerini almalarını istiyoruz” diye konuştu.