Bayrak: İyi işler başaracağız
SPOR // 16 Ekim 2018 Salı 11:43

Samsunspor Altyapı Gençlik Geliştirme Sorumlusu Hakkı Bayrak açıklamalarda bulundu. Bayrak, "Yetenekli ve bu tecrübede hem futbolcumuz var hem de antrenör arkadaşlarımız var. Çok ama çok iyi işler başaracağız" dedi

Bayrak: İyi işler başaracağız

Bayrak, “Alt yapıdaki çalışmalarımız, U-19, U-17, U-16, U-15, U-14 ve U-13 gruplarında devam ediyor. Burada bizim esas amacımız; Sağlıklı bir ortamda çalışabilmek için öncelikle fiziksel olarak bu altyapıyı kurmak. Bu çalışmaların temelini ise Başkanımız İsmail Uyanık ve değerli yönetim üyeleri yapıyor. Altyapıdan, A takıma futbolcu çıkartmak için bir süre zarfı belirlemedik. Burada futbolcuları hep takip ediyoruz. Çalışmalarda gösterdikleri performansı, o üst limit çizgisini takip ediyoruz. Gelişim liginde oynanan maçları takip ediyoruz. Tabiki bizim Samsunspor'umuzun değerli hocası Taner Taşkın'da var. Onun ekibi ve kendileri de altyapıyı izliyorlar. A takıma altyapıdan futbolcu almak onların takdiri. Biz de istişare halinde bulunuyoruz. Aşama kaydedenin emeği hiçbir zaman kaybolmayacak. Burada iyi oynayan, çok çalışan kişiler, hak edenlerin yukarıya çıkmasına yardımcı olacağız" diyerek şöyle devam etti :

“Tesislerimiz çok güzel. Bu tesisler bize kazandırırlarsa, bizim altyapımızda gerçekten Samsun futbolunu kaldırabilecek bir potansiyel var. Sadece altyapı da değil, Samsun'da potansiyelimiz var. Biz burada değerli Teknik Direktör arkadaşlarımızda, antrenör arkadaşlarımız da uyumlu bir şekilde çalışarak Samsunspor takımı için, altyapıdan futbolu yönetmeye çalışacağız. Yetenekli ve bu tecrübede hem futbolcumuz var hem de antrenör arkadaşlarımız var. Çok ama çok iyi işler başaracağız.”