Atakent Dragon şampiyonluk
SPOR // 12 Ağustos 2018 Pazar 11:43

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Falcon Fest 2018 kapsamında Türkiye bir ilke imza atıldı. Şahinkaya Kanyonu, Vezirsuyu Parkında düzenlenen yarışlarda Anakent Spor Kulübü Dragon Bot takımı şampiyon oldu

Atakent Dragon şampiyonluk

Yapılan yarışlara Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Dragon Bot takımı damga vurdu. Samsun ekibi parkuru 1 saat 1 dakika 11 saniyede tamamlayarak şampiyon oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Dragon Bot takımı sporcuları elde ettikleri başarının ardından büyük sevinç yaşadı. Yarışmada ikinci 1 saat 7 dakika 29 saniyelik derecesi ile İstanbul Golden Horn Dragons oldu.


BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADILAR


Samsun Deniz ve Doğa Sporları Kulübü 1 saat 13 dakika 40 saniyelik derecesi ile üçüncü olyurken, dördüncü ise 1 saat 16 dakikada 25 saniyelik derecesi ise Türkiye Finans Katılım Bankası Dragon Bot Takımı oldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Antrenörü Zafer Benli, birinci oldukları için büyük mutluluk yaşadıklarını ve kendilerine destek veren herkese teşekkür ettiklerini söyledi.