3 gollü hazırlık
SPOR // 12 Ocak 2022 Çarşamba 08:17

Samsunspor, ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya’da Romanya 1. Lig ekiplerinden Rapid Bükreş ile yaptığı hazırlık maçını 3-1 kazandı.

3 gollü hazırlık
Samsunspor, ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya’da Romanya 1. Lig ekiplerinden Rapid Bükreş ile yaptığı hazırlık maçını 3-1 kazandı.

Sahaya Aykut Özer, Talha Unvan, Berk Taşkın, Recep Burak Yılmaz, Atakan Mert Özdemir, Muhammet Ali Özbaskıcı, Eraldo Çinari, Melih Okutan, Dilivio, Bah ve Hüseyin Öztürk  11’i ile çıkarken ikinci yarıya da Alp Tutar, Ali Ülgen, Tolcay Ciğerci, Ali Kılıç ve Emir Hakan Patan oyuna dahil oldu. Rapid Bükreş ise sahaya Horatiu Moldovan, Cristian Sapunaru, Alexandru Dandea, Dragos Grigore, Alexandru Albu, Ljuban Crepulja, Goge Lucien, Luca Florica, Romario Moise, Rares İlie ve Younes Bnou Marzouk  11’i ile çıktı.

Kırmızı-Beyazlı takımın gollerini Berk Taşkın ve Eraldo Çinari (2) kaydetti. Konuk ekibin golünü de oyuna sonradan giren Alami Bazza attı. Karşılaşmayı Murat Erdoğan, Serhat Sağır ve Kerem İlitangil yönetti. Dördüncü hakem olarak ise Matuhan Kolak görev aldı.