3. etap da Erzurum'da
SPOR // 05 Ağustos 2018 Pazar 21:45

Teknik Direktör Taner Taşkın, son etabın Samsunspor için yüksek tempoda antrenman ve bol bol hazırlık maçı ile geçeceğini söyledi.

3. etap da Erzurum'da

DAHA YOĞUN GEÇECEK
Sezon hazırlıkları kapmasında üçüncü etap kampını Erzurum’da gerçekleştirecek olan kırmızı-beyazlı ekip bugün toplanarak çalışmaların startını verecek. Teknik Direktör Taner Taşkın, üçüncü etabın Samsunspor için çok daha yüksek tempoda geçeceğine dikkat çekerek, “Üçüncü etap bizim için gerek idman temposu gerekse hazırlık maçları anlamında çok daha yoğun geçecek. İlk maçımızı Çarşamba günü Hekimoğlu Doğanspor’la oynayacağız” diye konuştu.


TAKIM İSKELETİ
Antrenmanlarında yüksek tempoda geçeceğine dikkat çeken Taşkın, “Kamp dönemi boyunca gerek yaptığımız idmanlar, gerekse hazırlık maçlarında ideal kadroyu oluşturmaya çalışacağız. Kamp bitiminde ise iskelet kadro ortaya çıkmış olacak. Yeni sezonda taraftarlarımıza hedefe koşan, zevk veren, çok koşan, mücadeleci bir takım izletmek istiyoruz. Şu ana kadar yatığımız üç hazırlık maçında bunları gözlemledik. Bu kampa performans yüzde 80-90’lara çıkacak” dedi.