Etik Değerler Slogan Yarışması sonuçlandı
SAĞLIK // 05 Ağustos 2019 Pazartesi 14:24

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’nce, Sağlık Bakanlığı Kamu İç Kontrol Eylem Planı ve Samsun Valiliğinin Etik Faaliyetleri Konulu yazısı gereği düzenlenen "Etik Değerler Slogan Yarışması"nın ödül töreni gerçekleştirildi.

Etik Değerler Slogan Yarışması sonuçlandı

Müdürlük hizmet binası A Blok 7. kat Toplantı Salonunda düzenlenen ödül törenine, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Muhammet Ali ORUÇ, Hizmet Başkanları, Başkan Yardımcıları, İç Kontrol ve Stratejik Plan Birimi  Şube Müdürü ve Çalışanları ile yarışmacılar katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali ORUÇ  yarışmanın amacının “Müdürlüğümüz bünyesinde Etik Değerler konusunda farkındalığın artırılması ve  "Etik kültürünün yerleşmesine katkı sağlanması” olduğunu belirtti.

Yarışmada ilk üç dereceye girenlere "%20 performans ödülü", Plaket ve yarışmaya katkı sağlayan diğer katılımcılara ise  "Teşekkür Belgesi" takdim edildi.

Ayrıca birinciliğe layık görülen “Vicdan ETİKetindir” sloganın pankart olarak basılmasına ve görülebilen bir alana asılarak tüm çalışanlara duyurulacağı belirtildi.