Vali Kaymak halkla bayramlaştı
GÜNCEL // 22 Ağustos 2018 Çarşamba 11:52

Vali Osman Kaymak, Kurban Bayramı dolayısıyla, Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Vali Kaymak halkla bayramlaştı
Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde, Vali Sayın Osman Kaymak, protokol üyeleri ile birlikte vatandaşların, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin bayramını kutladı.
Bayramlaşma törenine ayrıca, Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan ve Fuat Köktaş, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, İş-Kur Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Vali Yardımcısı Hasan Öztürk, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Ünsal Ağaoğlu, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutan V. Sg.Yb.Tayfun PAŞAOĞLU, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcalıoğlu, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Kaymak halkla bayramlaştı
Vali Kaymak halkla bayramlaştı