Usta: 24 Haziran önemli bir gün
GÜNCEL // 23 Mayıs 2018 Çarşamba 16:55

Seçim çalışmalarını partisinin Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan ile birlikte sürdüren MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Bu seçim hangi partiden olursa olsun tüm vatandaşlarımızı yakından ilgilendiriyor” dedi

Usta: 24 Haziran önemli bir gün
Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), halkla iç içe olmaya devam ediyor. Bu kapsamda İlkadım ilçesinde esnaf ziyaretleri ve halk toplantıları gerçekleştiren MHP Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili Erhan Usta ile Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, vatandaşlara ‘Cumhur İttifakı’ hakkında bilgiler verip seçimde destek istedi. ‘Cumhur İttifakı’nın ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir yer teşkil ettiğini söyleyen Erhan Usta şöyle konuştu:

“24 Haziran’da ülkemiz için büyük önem taşıyan bir seçim gerçekleştireceğiz. Bu seçim hangi partiden olursa olsun tüm vatandaşlarımızı yakından ilgilendiriyor. Bizler de Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri ve adayları olarak halkımıza bu seçimin önemini anlatmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve en ücra köşelere bile gidip halkımızı bilinçlendirmeye gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan ilgi ve yakınlığı çalışma azmimizi arttırıyor. İnanıyorum ki hem partimiz, hem de ülkemiz açısından güzel bir seçim dönemi geçireceğiz.”
Usta: 24 Haziran önemli bir gün