Tok, Zeytinlik'te konuştu
GÜNCEL // 23 Mart 2019 Cumartesi 20:29

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Zeytinlik Mahallesi’nde yapılan açık hava toplantısında halka seslendi.

Tok, Zeytinlik'te konuştu

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Zeytinlik Mahallesi'nde yapılan açık hava toplantısında halka seslendi.


Açılışta konuşan MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP önceki dönem İl Başkanı Taner Tekin, Cumhur İttifakı'nın siyaset üstü bir ittifak olduğunu belirterek beka vurgusu yaptı.


Millet İttifakı İlkadım adayını eleştiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bir önceki belediye başkanın bir çivi çaktığını gördünüz mü? Kendi broşürlerinde yazılanları söyleyeyim. Halk ekmek fabrikası. Halk ekmek fabrikasında yüzde 1 dahil belediyenin hissesi yok. 29 yıllığına özel bir şirketin yaptığı bir iş. Ne var başka? Askıda ekmek, çorba ekmek, balık ekmek. Ben bir dönem ara verdim. Ama dersime çalıştım. Projelerimi hazırladım. Burası kasaba belediyesi değil. Burası 350 bin nüfuslu, 42'ilden büyük koca ilçe belediyesi. Hizmet edebilmek için çalışacaksın. Ama nerede. Vizyon yok. 5 yıl boyunca hiçbir proje hazırlamamış. Ben beklerdim ki, ‘Erdoğan Bey, şunları yaptı, ben de bunları yapacağım' demesini. Projesi yok” dedi.