Tekin'den Bahçeli'ye destek
GÜNCEL // 09 Ocak 2018 Salı 23:24

MHP Samsun İl Başkanı Tekin, Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı adayı çıkarmayacağı yönündeki eleştirilere tepki göstererek, " Ülküdaşlarımla birlikte Samsun teşkilatları olarak diyoruz ki Liderimizin sözü sözümüz tavrı tavrımızdır "dedi.

Tekin'den Bahçeli'ye destek

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, partisinin genel başkanı  Bahçeli'nin Cumhurbaşkanı adayı çıkarmayacağını ve aday olması durumunda Erdoğan'ı destekleme kararına gelen eleştirileri yaptığı yazılı açıklama ile değerlendirdi. Tekin, " Bir seçim ittifakı yapılması veya ortak Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesi MHP‘yi bitirmeyeceği aşikârdır. Ayrıca MHP bu milletin ta kendisidir ve bitirmeye kimsenin de gücü yetmeyecektir "dedi.

Tekin, " Bizler bugüne kadar her konuda haklı çıkmış bizleri hiç yanıltmamış öngörüsü yüksek Devlet adamlığı defalarca kez tescillenmiş Liderimize sonuna kadar güveniyor aldığı kararları tavizsiz uygulayacağımızı herkesin iyi bilmesini istiyoruz. Kendisini bu millete hizmete adamış “Halka hizmet hakka hizmettir” anlayışıyla sadece Allah rızasını kazanmak için bu makamlarda bulunan çelik iradeli Ülküdaşlarımla birlikte Samsun teşkilatları olarak diyoruz ki Liderimizin sözü sözümüz tavrı tavrımızdır. Başbuğumuzun da Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin de kararlarını sorgulayan eller oldu. Uygulama Sorumluluğu Taşıyanlar. Sorgular Olunca da Fitne Doğdu. Asla fitneye de müsaade etmeyeceğiz "diye konuştu.