Kul: Muhtacın yanındayız
GÜNCEL // 08 Kasım 2018 Perşembe 13:58

Terme Belediye Başkanı Kul, dev projelerinin yanı sıra sosyal belediyecilik projeleriyle de örnek çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, "Muhtaç vatandaşlarımızın yanındayız" dedi

Kul: Muhtacın yanındayız

Samsun Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, ilçede yaşayan yüzlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa ve aileye ulaşıp hayatını kolaylaştırıyor. Çalışmalar kapsamında engelli ve yaşlı vatandaşın evini temizliği yapılırken,  ihtiyaç sahibi ailelerin evleri yenilenerek, tadilatları gerçekleştiriliyor.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesi olarak sadece asli görevleri ile uğraşmanın yanı sıra sosyal belediyecilik konusunda da vatandaşların yanında olduklarını belirterek, “Dev projelerimizin yanı sıra sosyal belediyeciliği de ihmal etmiyoruz. Bizim için aslolan insanı yaşat ki devlet yaşasın. İnsanımız bizim başımızın tacıdır. Onların her sorunu her beklentisine karşılık vermek için uğraşıyoruz. Evi yeniledikten sonra ailenin hayır duasını almak ekibim ve şahsım için en büyük mükâfattır'' diye konuştu.