Köktaş'tan SMMMO'ya ziyaret
GÜNCEL // 29 Kasım 2016 Salı 21:29

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret etti.

Köktaş'tan SMMMO'ya ziyaret
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret ederek Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.
Milletvekili Köktaş, Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyelerinden mesleğin sorunları hakkında kendisine iletilen konuları not aldı. Köktaş, "Hükümetimiz içinde bulunduğumuz durumun farkında olarak, içeride ve dışarıdaki ekonomik dinamikleri ayakta tutabilmek, ekonomiye canlılık katabilmek için bütün paydaşlarıyla gerekli görüşmeleri yaparak tedbirlerini alıyor. Muhasebeci ve Mali Müşavirler bu paydaşların olmazsa olmazlarıdır.  Onların da görüş, önerileri, dilek ve temennileri aynı hassasiyetle dikkate alınıyor. Belki ihmal ettiğimiz konular olabilir, bunları da hatırlatarak dikkate alınması, hem meslek erbabı olan Muhasebe ve Mali Müşavirlerimiz hemde sanayici işadamlarımıza daha rahat hareket etme imkanı sağlanacaktır." dedi.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar da ziyareti için Milletvekili Köktaş'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.