Kavak'ta parklara sıkı kontrol
GÜNCEL // 31 Mart 2020 Salı 20:34
Kavak'ta parklara sıkı kontrol

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” Her ne yapıyorsak çok sevdiğimiz halkımızın sağlığı için  “dedi.

 

Belediye olarak Kavak’ta vatandaşları salgın hastalıktan korumak ve tehdidin boyutunu mümkün olduğunca düşürmek amacıyla kesintisiz bir mücadele içinde olduklarını anlatan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ”Yaşamı tehdit eden bu virüsün ilçemizde olası etkisini kırmak ve halkımızın olabildiğince korumak için günün her saati kesintisiz mücadele içindeyiz. ”dedi.

 

Virüsün ülkede görülmesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emirleri, Sağlık Bakanlığının talimatları doğrultusunda okul, cami, park, toplu ulaşım araçları gibi tüm alanlarda ilaçlama başlattıklarını hatırlatan Sarıcaoğlu, salgının önlenmesine yönelik çalışma ve önlemlerde ilçe halkı ile tam bir dayanışma içinde olduklarını söyledi.


PARKLARA GÜVENLİK ŞERİDİ

Virüsün Kavak’ta yayılmasını önlemeye yönelik tedbirlerin uygulanması noktasında da sıkı bir denetim içinde olduklarını anlatan Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, ”Her ne yapıyorsak halkımızı korumak amaçlı. Aldığımız önlemlerden taviz kesinlikle söz konusu değil” derken ilçedeki tüm parkları da vatandaşın kullanımına kapattıklarını belirtti.