“Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir”
GÜNCEL // 09 Kasım 2017 Perşembe 00:01

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge koordinatörü Hasret Yavuz’u makamında ağırlayan Başkan Yılmaz, "AK Partimizin seçimlerde gösterdiği başarının arkasında daima onlar var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız" dedi.

“Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge Koordinatörü Hasret Yavuz ve Teşkilat Başkan Yardımcısı İl Koordinatörü Nuran Alim’i makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.“Sizler teşkilatın en güçlü neferlerisiniz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti’nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız. Sizleri şehrimizde misafir etmekten büyük memnuniyet duydum” diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.