İYİ Parti'den erken kutlama
GÜNCEL // 22 Haziran 2018 Cuma 10:27

İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı’nın sahilde düzenlidği etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği İYİ Parti standında halaylar çekilip oyunlar oynandı

İYİ Parti'den erken kutlama

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı ile ilçe teşkilatları seçim çalışmalarına devam ediyor. Atakum ilçesinde yapılan etkinlik ise renkli görüntülere sahne oldu. İYİ Parti’nin standında vatandaşlar çifte telli oynayıp halaylar çektiler.  Samsun’un tüm ilçelierinde programlar düzenlediklerini belirten İYİ Parti Araştırma Ve Geliştirmeden Sorumlu Samsun İl Başkan Yardımcısı Şadan Saraç, “Vatandaşımızın ilgisi bizleri çok mutlu ediyor. Artık halkımız tek adamlık sisteminin sona ermesini ve demokrasinin tekrar geri gelmesini istiyor” dedi.

 

‘SAMSUN TAMAM DİYOR’

İlçede yoğun bir tempoyla çalışmalara devam ettiklerine dikkat çeken İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam ise, “Tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun’da bu kez 'Tamam' diyor.  Biz yolumuza devam ediyoruz. 24 Haziran'da tüm vatandaşlarımızı sandığa bekliyoruz ve halkın iktidarını kuracağımıza yürekten inanıyoruz. Sayın Meral Akşener’i kesinlikle Cumhurbaşkanı yapacağız ve meclis çoğunluğu da Millet İttifakı’nda olacak, bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

İYİ Parti'den erken kutlama