‘İYİ Parti vatandaşlarımız için umut oldu’
GÜNCEL // 14 Haziran 2018 Perşembe 13:22

Çarşamba ilçesinde vatandaşın sorunlarını dinleyen İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, “Ciddi bir ekonomik sorun yaşayan köylünün, esnafın kendilerine ‘Ne olur bu iktidardan bizi kurtarın’ dediklerine şahit oluyoruz. Bu nedenle İYİ Parti vatandaşlarımız için umut olmuştur” dedi

‘İYİ Parti vatandaşlarımız için umut oldu’

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Bedri Yaşar seçim çalışmaları kapsamında Samsun’un ilçelerini karış karış dolaşıyor. Bedri Yaşar, Çarşamba ilçesinde vatandaşın sorunlarını dinledi. Yaptığı gezi ve sohbetlere 24 Haziran seçimleri ve İYİ Parti Seçim Beyannamesi'ni anlatan Yaşar, özellikle gençlere yönelik beyannamede yer alan bilgileri aktardı. Gerek gençlere, gerek istihdama ve gerekse bölge tarımı, sanayisi ve turizmine önemli yatırım ve destekler sağlayacaklarını ifade eden Yaşar, Çarşamba bölgesi hakkındaki projelerini de vatandaşa anlattı.


PROJELERİNİ ANLATTILAR

Ülkemiz meselelerini ve İYİ Parti’nin ülke yönetimi ile ilgili proje ve vaatlerini vatandaşlarımıza anlatarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduğunu ifade eden Bedri Yaşar  ile İlçe Başkanı Çağrı Kılıç,  halktan gördükleri ilgi karşısında çok memnun kaldıklarını söylediler.  Birebir temaslar neticesinde İYİ Parti’nin Samsun’da 1. parti olacağını söyleyen Bedri Yaşar, çalışmalarını her geçen gün artırarak devam ettireceklerini dile getirerek, “Ciddi bir ekonomik sorun yaşayan köylünün, esnafın kendilerine ‘Ne olur bu iktidardan bizi kurtarın’ dediklerine şahit oluyoruz. Bu nedenle İYİ Parti vatandaşlarımız için umut olmuştur” dedi.