İYİ Gençlik'ten 'baskın seçim' açıklaması
GÜNCEL // 20 Nisan 2018 Cuma 22:49

İYİ Parti Gençlik Kolları, Kurucu İl Başkanı Oğuzhan Yüksel öncülüğünde İl Başkanlığı binası önünde toplanarak, erken seçim kararıyla ilgili basın açıklaması yaptı

İYİ Gençlik'ten 'baskın seçim' açıklaması

İYİ Parti Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı Oğuzhan Yüksel  yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Türkiye’nin ekonomisinin ve geleceğinin 16 yıldır iktidar olan bir hükümet tarafından zora sokularak acil önlem tarzında alınan ‘Baskın seçim’ kararının iki ay gibi kısa bir süre zarfına sokulması İYİ Parti’nin masa altına saklanan anket sonuçlarının yüksekliğine bağlıdır.  Samsun’da 24 Haziran seçimlerinin bir baskın seçimdir. Ancak bu baskını bertaraf edecek kuvvet ve kudrete İYİ Parti sahiptir.

 

İYİLERİN ELİNDE MEVCUT

Muktedirleri korku dağları sarmıştır. İktidar ve yandaşları bu korku ile 24 Haziran 2018 tarihini erken genel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimi tarihi olarak ilan etmiştir. Aslında bu erken seçim değil baskın seçimdir. Yalnız iktidarın atladığı şey şudur; Bu baskını bertaraf edecek kuvvet ve kudret İYİ’lerin elinde mevcut. Korkunun ecele faydası olmayacak. 16 yıldır ülkemizin tepesine çöken kara bulutlar güneşin doğuşu ile dağılacaktır. Bu güneş İYİ Parti’nin güneşidir. Bu güneş Genel Başkanımız Meral Akşener’in bizzat kendisidir. İYİ Parti gençlik kolları olarak her türlü erken veya baskın seçime hazırız”.