İlkadım'da sosyal belediyecilik var
GÜNCEL // 04 Ocak 2019 Cuma 11:20

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadımlı vatandaşları makamında ağırlayarak taleplerini dinledi. Başkan Tok, "İlkadım'da sosyal belediyecilik var" dedi

İlkadım'da sosyal belediyecilik var

“Kapılarımız dün ve bugün olduğu gibi yarında vatandaşımıza sonuna kadar açık olacak” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadımlıların taleplerini dinledi. En hızlı iletişim yolunun yüz yüze olduğunu belirten Başkan Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi İlkadım Hizmet Binasında vatandaşları ağırladı.

Halkın memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Vatandaşlarımızı makamımızda ağırlıyor dertlerini sıkıntılarını dinliyor sorunlarını çözüme kavuşturmak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Belediyemizin kapısı halkımıza ardına kadar açıktı ve yine açık olmaya devam edecek” dedi.


MEGA PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK

"5 yıllık süreçte mega projeleri hayata geçirdik ve devam eden birçok projemiz var "diyen Başkan Tok, şöyle devam etti; "Ama bunların yanı sıra asıl başarının hemşehrilerimizin gönlüne girmek olduğu bilinci ve gayesindeyiz. Hamd olsun bunu da başardığımızı düşünüyoruz. Bu gönül bağı ile ortak akıl ve birliktelik içerisinde huzur ortamını tahsis etmenin sevincini yaşıyoruz” diye konuştu.