'Halkımızla birlikte yönetiyoruz'
GÜNCEL // 06 Kasım 2018 Salı 16:38

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Mahalle sakinleriyle çay içip, sohbet eden Başkan Kul, "Birlikte yönetelim prensibiyle çalışıyoruz" dedi

'Halkımızla birlikte yönetiyoruz'

Samsun Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahallelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Fenk, Gölyazı, Yenimahalle, Bağsaray ve Yunusemre Mahalleleri'ni ziyaret ederek devam etti. Yapılan çalışmaları inceleyen Kul, projeleri hakkında mahalle halkına bilgiler verdi.


BAŞKAN'A ULAŞABİLİYORUZ


Mahalle halkıyla çay içen ve bol bol sohbet eden Başkan Şenol Kul, sorun ve talepleri dinleyip, notlar alarak, çözümü konusunda inceleme yaptıracağını belirtti. Mahalle sakinleri, "Her zaman vatandaşla iç içe olan bir belediye başkanına sahibiz. En ufak sıkıntımızda kendisine ulaşabiliyor, taleplerimizi iletebiliyoruz" dediler.

Terme'yi ve Terme halkını çok sevdiğini, bu sevgilerini de hizmet ederek gösterdiklerini söyleyen Başkan Şenol Kul, "Birlikte yönetelim prensibiyle çıktığımız bu yolda bu sözümüzün gereğini yapmaktan hiç kaçınmadık, hemşehrilerimizle birlikte birçok hizmeti ilçemiz adına şekillendirdik. Hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip, sorunlarına çare bulmak için çabalayacağız" dedi.