Fatih Akça'nın acı günü
GÜNCEL // 27 Eylül 2018 Perşembe 10:51

Güven Ofset'in sahibi gazeteci Fatih Akça'nın annesi Makbule Akça, 85 yaşında hayata gözlerini yumdu. Merhume Akça, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Fatih Akça'nın acı günü

Samsun'da Güven Ofset'in sahibi, samsunensonhaber.com'un Genel Yayın Yönetmeni, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin üyesi Fatih Akça'nın çok kıymetli annesi merhume Makbule Akça, dün Büyük Cami'de son yolculuguna uğurlandı.

Öğlen namazına müteakiben düzenlenen cenaze namazına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti eski Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, İlkadım Belediyesi eski Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve Başkan Yardımcısı Süleyman Hızır, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Harun Ay, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüb Güler, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetimi, TSYD Samsun Şube Başkanı Avni Demir ve yönetimi, STK'ların başkanları ve yöneticileri, Samsun'un yazılı ve görsel medya kuruluşlarının sahipleri ve temsilcileri, dost ve akrabaları, çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenaze evine başsağlığı ziyaretleri yapılırken, Akça ailesi cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Merhumenin cenazesi Asri Mezarlık'ta dualar eşliğinde toprağa verildi.