Erdoğan'dan Sandıkçı'ya ödül
GÜNCEL // 17 Kasım 2021 Çarşamba 14:20
Erdoğan'dan Sandıkçı'ya ödül

Samsun Canik Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara'da düzenlenen ‘TAM BANA GÖRE FESTİVAL'in açılış programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen törende ödüle layık görüldü. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

 

ÖDÜLÜ ERDOĞAN TAKDİM ETTİ

Ankara Başkent Millet Bahçesi'nde gençlere yönelik düzenlenen festivalde Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya, Türkiye genelindeki AK Parti Belediyeleri arasında düzenlenen 'Gençlik ve Yerel Yönetimler' temalı proje yarışmasında kazandığı ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan takdim etti. Ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden almanın mutluluğunu dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “Sayın Cumhurbaşkanı’mızın elinden ödülümüzü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Canik ilçemize hayırlı olsun. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Sandıkçı, “Ekip olarak elde ettiğimiz bu önemli başarı tüm ilçemizin başarısıdır. Bu gurur Canik'in gururudur” şeklinde konuştu.

 

GENÇLİĞİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, geleceği inşa etmek adına gençliğe ve eğitime yatırım yapmak gerektiğine vurgu yaptı. Canik ilçesinin genç nüfus oranının oldukça yüksek olduğunu dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “İnsanlık adına yeni medeniyetler inşa etmek için yine insan yetiştirmek gerekir. O da bu gençliğe yatırım yapmakla olacaktır” dedi. “Gençlik festivalinde, gençlik adına yapmış olduğumuz çalışmalardan ötürü ödül almak bizleri çok mutlu etti” diyen Başkan Sandıkçı, “Gençlik için ürettiğimiz projelerin, gençliğe hizmeti ilke edinen Sayın Cumhurbaşkanı’mız tarafından ödüle layık görülmesi bizler için ayrı bir gurur vesilesi oldu. Gençlik için durmadan, yorulmadan yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.