DenizBank Çiftlik Şubesi, Samsunluların hizmetinde
GÜNCEL // 18 Nisan 2017 Salı 15:53

Türkiye’nin 81 ilindeki yaygın şube ağıyla bankacılık hizmetlerinde farklılaşan DenizBank’ın Çiftlik şubesi dün açıldı. Şube, Ayten Özay Gören yönetiminde İlkadım halkına bankacılık ihtiyaçlarında öncelikli hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına başladı.

DenizBank Çiftlik Şubesi, Samsunluların hizmetinde

Sektöründe öncü hizmetleriyle dikkat çeken DenizBank, hizmet ağını yeni şubeleriyle genişletiyor. Banka bu kapsamda yeni açılan Çiftlik şubesiyle Samsunlu müşterilerine ayrıcalıklı bankacılık hizmeti sağlıyor.

 

Şube Müdürü Ayten Özay Gören konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “DenizBank olarak müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sunmak amacıyla çalışmalarımıza ülkemizin 81 ilinde var gücümüzle devam ediyoruz. Açılışını yaptığımız Çiftlik şubemizle birlikte İlkadım halkının bankacılık ihtiyaçlarını DenizBank’ın öncü hizmet anlayışıyla karşılıyoruz. Başta tarım, kobi ve bireysel bankacılık alanları olmak üzere halkımızın tüm bankacılık ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz. Bankamızın yenilikçi ürün ve hizmetlerinden artık İlkadım halkı da yararlanabiliyor” dedi.