Demirtaş hijyen denetiminde!
GÜNCEL // 6 Ağustos 2020 Perşembe 17:31
Demirtaş hijyen denetiminde!

İlkadım Belediye Başkanı Necattim Demirtaş, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile birlikte ana caddeleri dolaşarak vatandaşlara uyarılarda bulundu.


İlkadım Belediyesi salgınla mücadele kapsamında ilçede kapsamlı bir denetim gerçekleştirdi. Zabıta ekipleri kafe, fırın, güzellik ve spor salonları gibi iş yerlerinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etti. Yapılan denetimlerde, imalathanelerin ve çalışanların maske kullanımı, sağlık karneleri, iş yeri temizliği, gıdaların tazeliği, üretimde kullanılan araç gereçlerin temizliği, uyarıcı afişlerin asılması gibi önem arz eden konular titizlikle incelendi.


Zabıta ekipleri bir yandan iş yerlerini gezerken İlkadım İlçe Kaymakamı İbrahim Keklik, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Saathane Meydanı'ndan başlayan denetimde iş yerlerini gezerek vatandaşlara uyarılarda bulundu. Maske dağıtımı da yapılan denetim, Gazi Parkı'nda son buldu.