Cumhur ittifakından meydan kutlaması
GÜNCEL // 01 Nisan 2019 Pazartesi 07:51
Cumhur ittifakından meydan kutlaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Bugün sadece Mustafa Demir değil Samsun kazandı. Cumhur İttifakı'yla birlikte güçlenen kadrolarımızla durmak yok yola devam" dedi.


Samsun'da seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti İl Teşkilatı tarafından kutlama gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingde konuşan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, kendilerine destek veren herkese teşekkür ettiğini söyledi.MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise, fırsatçıların emellerine ulaşamadığını belirterek yüce Türk milletinin önü açıldığını ifade etti."Yapacak çok işimiz var"


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da hep beraber çalıştıklarını ve hep beraber kazandıklarını söyledi. Bugünden itibaren Samsun'u geliştirmeye devam edeceklerini aktaran Karaaslan, "Yapacak çok işimiz var. Daha hayata geçireceğimiz çok projemiz var. 17 yıldır her girdiğimiz seçimde önümüzü kesmek isteyenler oldu. Biz onlara fırsat vermedik. Bugün sadece Mustafa Demir değil Samsun kazandı. Cumhur İttifakı'yla birlikte güçlenen kadrolarımızla durmak yok yola devam" dedi.