CHP'nin kriz reçetesi STK'larla işbirliği
GÜNCEL // 13 Eylül 2018 Perşembe 16:09

Bafra Ziraat ve TSO'yu ziyaret eden CHP Parti Meclis Üyesi Günaydın ve Samsun Milletvekili Hancıoğlu, partilerinin ekonomik krize yönelik çözüm önerilerini paylaştı, STK'larla ortak çalışma yapmak istediklerini söyledi

CHP'nin kriz reçetesi STK'larla işbirliği
Samsun'un Bafra İlçesi'ne gelen CHP Parti Meclis Üyesi Doç. Dr. Gökhan Günaydın ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Bafra Ziraat Odası ile Bafra Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti. Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve TSO Başkan Vekili Mustafa Tokur, CHP'li heyete ziyaret için teşekkür etti.


SORUNLARI KONUŞTUK


CHP Parti Meclis Üyesi Doç. Dr. Gökhan Günaydın, Türkiye'nin genel ekonomik politikası ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarırken, tüm sivil toplum örgütleri ve meslek kuruluşları ile istişare halinde olmak ve sorunlara ortak çözümler aramak istediklerini belirtti. CHP'li Hancıoğlu ise, "Bugün ekonomik krizin geldiği noktayı ve partimizin krize yönelik çözüm önerilerini STK'larımızla etraflıca masaya yatırma fırsatı bulduk. İlçe örgütümüzle de bir araya gelerek, siyasi ve ekonomik gelişmeleri tartıştık, sorumluluklarımızı kapsamlı bir şekilde değerlendirdik" dedi.


Ziyaretlerde Bafra TSO Saymanı Kenan Kalay, Genel Sekreter Talip Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Süzen, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İlçe üyeleri ve Bafra CHP Gençlik Kolları üyeleri hazır bulundu.
CHP'nin kriz reçetesi STK'larla işbirliği