CHP İlkadım'dan SMMMO'ya ziyaret
GÜNCEL // 12 Haziran 2018 Salı 22:04

Samsun CHP İlkadım İlçe Başkanlığı, seçim çalışmaları dahilinde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'na ziyarette bulundu. Ziyaret, CHP İlkadım İlçe başkanı Fatih Türkel ve CHP Samsun milletvekili adaylarından Neslihan Hancıoğlu ve Mehmet Özdağ katılımıyla gerçekleşti

CHP İlkadım'dan SMMMO'ya ziyaret

Samsun CHP İlkadım İlçe Başkanlığı, seçim çalışmaları dahilinde Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'na ziyarette bulundu. Ziyaret, CHP İlkadım İlçe başkanı Fatih Türkel ve CHP Samsun milletvekili adaylarından Neslihan Hancıoğlu ve Mehmet Özdağ katılımıyla gerçekleşti. Samsun CHP İlkadım İlçe Başkanlığı yönetiminin de katılım gösterdiği ziyarette, gündeme dair konular konuşuldu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Hayrul Kayar, mesleki sorunların çözümlenmesini temenni ettiklerini belirtti.

"Samsunumuz İçin Çalışıyoruz"

Ziyarette yer alan CHP İlkadım İlçe yönetimi ve Başkanı Fatih Türkel ve milletvekili adayları Neslihan Hancıoğlu ve Mehmet Özdağ, ortak bir açıklama yaparak "Samsun'umuz için çalışıyoruz, bu şehre fayda sağlıyoruz" dediler.