Cenaze adli tıpta
GÜNCEL // 28 Ağustos 2018 Salı 21:57

19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Cihan Alagöz’ün cenazesi otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cenaze adli tıpta

3 yıldır Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak görev yapan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Cihan Alagöz (54), bugün makamında tabancayla kendini vurarak intihar etti.


Müdürün odasına gelen polis okulu görevlileri kapıyı vurarak içeri girmek istediler ancak kapı kilitli olduğu için açan olmayınca geri döndüler. Bir süre sonra yine kapıyı vuran görevliler yine açan olmayınca meraklanıp durumu okuldaki diğer müdürlere haber verdi. Pencereden Cihan Algöz’ün odasına bakan polis okulu personeli onu yerde yatarken görünce kapıyı açıp içeri girdi.


Olay 112 Acil Servis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Müdür Alagöz’ün öldüğünü tespit ettil. Olay yerine giderek burada incelemede bulunan nöbetçi savcı daha sonra cenazenin otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılması talimatını verdi. Cihan Alagöz’ün cenazesi ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.