Bu mahallenin tamamı Erdoğan’a oy verdi
GÜNCEL // 21 Temmuz 2018 Cumartesi 14:37

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde oyların tamamına sahip çıkan Atakum`a bağlı Ayvalı mahallesini ziyaret etti

Bu mahallenin tamamı Erdoğan’a oy verdi

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde sandığa giden Ayvalı mahallesi seçmeninin tamamı Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdi. Milletvekili seçimlerinde ise oy oranları değişti.

Mahalleye teşekkür ziyaretinde bulunan İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, “Ayvalı mahalle sakinleri, Cumhur ittifakı dediler ve sandığa yüksek katılım göstererek Cumhurbaşkanımıza sahip çıktılar. Sayın Cumhurbaşkanımızın milletimizin önüne koymuş olduğu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmada Ayvalı mahalle sakinleri tam destek vermiş, gerek milletimizin gerekse mazlum ve mağdur coğrafyalara umut olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan seçilmesinde tam destek vererek Atakum`dan  ve Samsun`dan bütün ülkeye mesaj vermiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ayvalı mahallesi farkını göstermiş ve bir rekora imza atmıştır. Bu rekor, Atakum’un gurur tablosudur” dedi.

Bu mahallenin tamamı Erdoğan’a oy verdi