Atakum'da kurban haritası
GÜNCEL // 13 Temmuz 2020 Pazartesi 17:45
Atakum'da kurban haritası

Atakum Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların kurbanlık satın alabileceği kurban satış ve kesim yeri ile kentin 10 farklı noktasında bulunan kurban kesim yerlerini dijital harita haline getirdi.


Kurban ibadetlerini yerine getirmek isteyen Atakumlular, “https://bit.ly/atakumkurbankesimyerleri” adresli dijital harita ile belediyenin kurban satış ve kesim yerlerine kolayca ulaşabilecek.


Atakum Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yurttaşların ilçedeki kurban satış ve kesim yerlerine kolay ulaşım sağlayabilmesi için dijital harita oluşturdu. Telefon, tablet ve bilgisayarlardan kolayca erişilebilen harita, Kurban Bayramı'nda ibadetini yerine getirmek isteyen yurttaşların kurbanlık alma ve kesme süreçlerinde hayatlarını kolaylaştıracak. Tüm akıllı telefonlarda standart yazılım olarak gelen ve herkesin kolayca erişebildiği Google Haritalar üzerinde oluşturulan "Atakum Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Yerleri" isimli harita kullanıma açıldı. İnternete erişimi olan herhangi bir akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan https://bit.ly/atakumkurbankesimyerleri bağlantısına tıklanarak erişilebilen harita, Atakum Belediyesi'nin ilçede oluşturduğu tüm kurban satış ve kesim noktalarını gösteriyor. Haritaya erişen yurttaşlar, yakınlarında bulunan kurban satış ve kesim yerlerine erişebilmek için rota alabiliyor. Harita üzerinden oluşturulan rota, yurttaşları tüm satış ve kesim yerlerine kolayca ulaştırıyor.