Ak Parti'de Karaduman dönemi
GÜNCEL // 18 Ocak 2018 Perşembe 23:18

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, il başkanlığı görevlemdirme yazısını Hakan Karaduman'a teslim etti. Ataş fotoğrafları tweet atarak duyurdu

Ak Parti'de Karaduman dönemi

AK Parti'de temayül görüşmelerinin ardından aralarında Yılmaz Hocaoğlu, İhsan Kurnaz, Adnan Varol, Hakan Karaduman ve Salih Çelikin bulunduğu AK Parti il başkan adayları, külliyeye mülakat için çağrılmıştı. Ataş ve sonrasında Erdoğan ile görüşen adaylardan Hakan Karaduman il başkanı olarak atandı. Ataş, Karaduman'a il başkanı görevlendirme yazısını elden teslim etti.

Bölge koordinatörü Hacı Turan, il koordinatörü Cumhur Önal'ın hazır bulunduğu görüşmeye ait fotoğraflar, Ataş'ın resmi twiter hesabından paylaşıldı.


YENİ BAŞKAN AVUKAT

Ataş "AK Parti Genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan görüşme sonrası il başkanlığına Hakan Karaduman atanmıştır. Hayırlı olsun" ifadelerini paylaştı. Ataş, tweetini erdoğan, Akparti genel merkezini etiketleyerek paylaştı. Karaduman görevden alınan Muharrem Göksel'in ekibinde başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu. Yeni atama kararı ile il başkanı oldu. Karaduman aynı zamanda avukat.