MediaMarkt’tan yarı yıl tatil kampanyası
EKONOMİ // 26 Ocak 2021 Salı 11:40
MediaMarkt’tan yarı yıl tatil kampanyası
Okulların tatile girmesiyle dinlenme fırsatı bulan öğrencilere özel MediaMarkt’ın “Yarı Yıl Tatili” kampanyası devam ediyor. MediaMarkt Türkiye, hala hediye almamış ebeveynler veya elektronik ürünlerini yenileyecek tüm teknolojiseverler için akıllı telefonlardan televizyonlara, kulaklıklardan hoparlörlere ve dizüstü bilgisayarlardan tabletlere kadar birçok üründe gerçekleştirdiği indirimlerini devam ettiriyor.

Geçtiğimiz hafta okulların tatile girmesiyle öğrenciler, yoğun bir eğitim ve öğretim döneminin ardından dinlenme fırsatı buldular ve aldıkları başarılı karnelerle de hediye beklentisi içine girdiler. Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt ise öğrencilere henüz karne hediyesi almamış ebeveynler ve aynı zamanda elektronik ürünleri yenilemek isteyen tüm teknolojiseverler için geçtiğimiz hafta başlattığı “Yarı Yıl Tatili” kampanyasını bu hafta da devam ettirme kararı aldı. MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de 29 Ocak tarihine kadar devam ettireceği kampanyası kapsamında öğrencileri hem eğlendirecek hem de okullarında onlara destek olacak birçok ürün bulunuyor.

Tabletlerde indirim devam ediyor

Bu ürünler arasında en çok dikkat çeken, uzaktan eğitim sisteminde öğrencilerin de en çok tercih ürünlerden olan tabletler oldu. Kampanyada Huawei’in 3 farklı modeli indirime girerken bunlar 1.699 TL’den satılan Matepad T10S, 2.399 TL’den satılan Matepad T10.4 ve 4.799 TL’den satılan Matepad Pro 10.8" oldu. MediaMarkt Türkiye, öğrencilerin okul yaşamına yardımcı olması için Casper C350.6287-8U00T 14" bilgisayarı da 5.349 TL’den satıyor.