‘Suluova Okuyor’a destek sürüyor
EĞİTİM // 15 Aralık 2016 Perşembe 10:22

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kenan Ayaz, Şeker İlkokulu’nda öğrencilerle birlikte kitap okudu.

‘Suluova Okuyor’a destek sürüyor
‘Suluova Okuyor Projesi’ne destek amacıyla okuma kültürünün yerleşmesi ve öğrencilere örmek olabilmek amacıyla her gün okullarda düzenli olarak gerçekleştirilen kitap okuma saatine katılan Kenan Ayaz, kitap okumanın önemi ve yararları üzerine öğrencilerle sohbet etti.

Kendisinin de aynı okulda eğitim gördüğüne değinen Ayaz, “Böylesine güzel ve anlamlı bir proje içerisinde yer almaktan gerçekten çok mutlu oldum. Bu sıralarda, sınıflarda, koridorlarda bir çok güzel anı ve hatıram oldu. Şimdi ışıl ışıl gözleriyle heyecanla bizlere bakan öğrenciler görüyorum. Gelecek adına umudum ve ümitlerim çok fazla. Her yönüyle donanımlı, bilgili ve değerlerine sahip bir nesil yetişiyor inşallah. Kitapta bu süreçte öğrencilerimizin en yakın yol arkadaşı ve rehberi olacaktır” dedi.

Suluova’da öğrencileri, velileri ve toplumun tüm kesimindeki bireyleri kitap okumanın yararları hakkında bilgilendirmek ve kitap okumayı bir yaşam tarzı haline getirmek amacıyla çalıştıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu da desteklerinden ötürü Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ayaz’a teşekkür etti.