Sandıkçı: Başarı sizden destek bizden
EĞİTİM // 15 Şubat 2021 Pazartesi 16:35

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencileri CAKEM kurs merkezinde ziyaret etti.

Sandıkçı: Başarı sizden destek bizden

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencileri CAKEM kurs merkezinde ziyaret etti. Gayret  sizden destek bizden diyerek, öğrencilere müjde üzerine müjdeler verdi.

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ve Canik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Özkan ile birlikte, Mevlana Eğitim Kampüsündeki CAKEM kurs merkezinde üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri ziyaret etti. Üniversite sınavına yönelik takviye dersleri alan öğrencilere başarılar dileyen Başkan Sandıkçı, Sınavda başarı gösterecek öğrencilere müjde üzerine müjde verdi.

Canik Belediyesi CAKEM kurs merkezinde tamamen ücretsiz şekilde üniversite sınavına hazırlık yapan öğrencilerle sohbet ederek başarılar dileyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Siz gençlerimiz ülkemizin geleceğisiniz. Sizlerin başarılı olması, donanımlı olması ülkemizin daha çok kalkınması demektir.


Tüm imkânlarımızla yanınızdayız


Sizlerin daha iyi, daha nitelikli, daha donanımlı eğitim alabilmeniz için, devletimiz ülke genelinde, bizler yerelde olmak üzere tüm imkânlarımızla yanınızdayız.

Bu yıl üniversite sınavında başarı gösterecek olan siz öğrenci kardeşlerimize önceden olduğu gibi desteklerimiz artarak devam edecek.

İlçemizdeki okullarda eğitim görüp üniversite sınavında ilk beş yüze giren öğrencilerimize, eğitim süresince;

Burs desteği,

Yurt ücreti ve laptop.

 

İlk beş bine giren öğrencilerimize eğitimleri süresince;

Burs desteğiyle birlikte, cep telefonu

 

Yine ilk elli bin sıralamasına giren öğrenci kardeşlerimize

Burs desteği ve tablet  vererek başarılı öğrenci kardeşlerimizi  ödüllendirmiş olacağız.

 

Başarmak için daha çok çalışmalıyız


Rabbim hepinize zihin açıklığı versin. Ülkemizin geleceği ve kendi geleceğiniz için çok çok çalışmalısınız. Parolanız çalışmak, çalışmak, çalışmak olsun. Sizler başarılı oldukça bizlerin desteği hep sizlerin yanında olacak. Eğitim hayatınız süresince sizlere desteklerimizi sürdüreceğiz. Kurs merkezimizden takviye dersleri alan geçen yılkı öğrencilerimiz güzel başarı elde ettiler. İnşallah sizler de bu yıl geçen yılın üzerine koyarak aldığınız bu takviye dersler sayesinde istediğiniz üniversitelere yerleşmiş olursunuz.” diye konuştu.