Samulaş çalışanlarından eğitime destek
EĞİTİM // 18 Ekim 2017 Çarşamba 13:55

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş çalışanları, Sosyal Yardım Projesi kapsamında Ayvacık ilçesinde bulunan Karşı Döngel Haydar İlkokulunda başlattıkları projeyi tamamladı

Samulaş çalışanlarından eğitime destek
Samsun Büyükşehir Belediyesi adına ulaşım hizmetlerini yürüten Samulaş’ta görevli çalışanlar tarafından Ayvacık İlçesi Karşı Döngel Haydar İlkokulunda yapılan Sosyal Sorumluluk Projesi tamamlandı.


3 üniteli oyun alanı

Samulaş çalışanları, proje kapsamında öğrencilerin ve okulun ihtiyaçlarına yönelik boya ve tamiratların yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesinin katkılarıyla okul bahçesini de düzenledi. Gönüllü çalışanlar, okul bahçesine bir de 3 üniteli çocuk oyun alanı inşa etti.


Gürkan: “Kolları sıvadık”

Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, sosyal destek projesi kapsamında bir köy okulunu tamamen yenilediklerini belirterek, "Bu kapsamda Ayvacık ilçesinde belirlediğimiz dağ okulunda kolları sıvadık. Okulun 2 sınıfı ile anaokulunun elektrik ve su tesisatını baştan sona yeniledik. Çalışanlarımız ayrıca tüm okulu boyadı. Tamir gerektiren unsunlar yenilendi. En önemlisi, okulumuzun bahçesine çocuklarımızın için bir oyun sahası inşa ettik" dedi.


Samulaş çalışanlarına teşekkür

Gürkan, birçok kişinin destekleriyle okulun kütüphanesini kitaplarla donattıklarını da ifade ederek, "Geleceğimiz olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. Tüm Samulaş çalışanlarına hizmetleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Samulaş çalışanlarından eğitime destek
Samulaş çalışanlarından eğitime destek