Rektör Ünal’dan önemli ziyaretler
EĞİTİM // 27 Mayıs 2021 Perşembe 18:23

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Ankara’daki temasları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Metin Yeneri ve Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayıp Birinci’yi makamında ziyaret etti.

Rektör Ünal’dan önemli ziyaretler

Cumhurbaşkanlığında gerçekleşen görüşmede Genel Müdür Metin Yeneri, Rektör Ünal ve ekibini tebrik ederek kendilerine başarı temennisinde bulundu. Görüşmede Üniversite ile Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü arasında yapılması planlanan işbirliği ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Genel Müdür Yeneri, nazik ziyareti ve iyi dilekleri için Rektör Ünal’a teşekkür etti. Görüşme hediye takdimiyle son buldu.

 

 

BİRİNCİ BAŞARI DİLEDİ

 

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Ankara’daki temasları kapsamında Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayıp Birinci’yi makamında ziyaret etti.

 

Sağlık Bakanlığında gerçekleşen görüşmede OMÜ Tıp Fakültesi mezunu olan Birinci,

Rektör Ünal ve ekibini tebrik ederek kendilerine başarı temennisinde bulundu. Görüşmede Üniversite ile Sağlık Bakanlığı arasında yapılması planlanan işbirliği ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Bakan Yardımcısı Birinci, nazik ziyareti ve iyi dilekleri için Rektör Ünal’a teşekkür etti. Görüşme hediye takdimiyle son buldu.