Rektör Bilgiç’ten Bafra’ya kampüs desteği
EĞİTİM // 6 Haziran 2017 Salı 16:39

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Bafra Turizm Fakültesi kampüsünün geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Rektör Bilgiç’ten Bafra’ya kampüs desteği
“Bafra İçin Hepimiz Sivil İnisiyatif” Dönem Sözcüsü Murat Bölükbaş, Bafralı iş adamları Yavuz Kabaoğlu, Yavuz Muratoğlu, Hakan Karaali, Faik Turan ile Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Aydın ve Doç. Dr. Hakan Aslan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret etti.

Rektör Bilgiç’le görüşen Dekan Aydın ve Bafralı iş adamları, Bafra Turizm Fakültesi kampüsünün çehresini değiştirecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulundular. Bafra Turizm Fakültesi kampüs alanında kurulması planlanan botanik park ve oyuncak müzeleriyle ilgili hazırladıkları taslak projeyi Rektör Bilgiç’e sunan Bafra İçin Hepimiz Sivil İnisiyatif üyeleri Bafra Turizm Fakültesi Yerleşkesi’ni güzelleştirmek adına hazır olduklarını belirtti.

Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ise Bafra Turizm Fakültesinin her geçen gün başta Bafra olmak üzere ilimize daha fazla katma değer oluşturduğu ifade ederek, “Fakültemizin geliştirilmesi ve kampüs alanının güzelleştirmesi projesine üniversite olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.
Rektör Bilgiç’ten Bafra’ya kampüs desteği
Rektör Bilgiç’ten Bafra’ya kampüs desteği