Öğretmenlere mesleki eğitim semineri
EĞİTİM // 7 Eylül 2017 Perşembe 10:31

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 eğitim öğretim yılı seminer çalışması döneminde öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Üniversiteler ve akademiler ile işbirliği yaparak başlatmış olduğu “Öğrenmenin ve Öğretmenin Sınırı Yok” adlı eğitim programının ilki özel idare toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Öğretmenlere mesleki eğitim semineri
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, "Bizler eğitim camiası olarak Sungurlu’da bir hareketlilik ve dinamizm oluşturmak istiyoruz. Bu bağlamda önceki çalışmaların üstüne bir tuğlada biz koymalıyız. Talebiniz ve sıkıntılarınız ile ilgili olarak bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Okullar açıldığında da her zaman sizinle birlikte olacağım. Sizlerden ilçemizin ve ülkemizin geleceği olan evlatlarımıza eğitim camiası olarak daha fazla sahip çıkmanızı istiyorum “dedi.

Eryiğit’in konuşmasının ardından başlayan program 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünden Dr. Ayça Kartal’ın sunumuyla başladı. Uygulamalı olarak gerçekleştirilen “Zihin Haritalama Tekniği ve GEMS Tabanlı Etkinlikler” eğitimi beğeniyle izlendi.
Öğretmenlere mesleki eğitim semineri
Öğretmenlere mesleki eğitim semineri