'İçinizdeki potansiyelin farkında olun'
EĞİTİM // 9 Eylül 2019 Pazartesi 09:40

Toplumun yol göstericileri olan öğretmenler sayesinde tüm zorlukları aşacaklarını kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, "Öğrenciler, yepyeni başarılara yelken açabilirsiniz. İçinizdeki potansiyelin farkında olun" dedi

'İçinizdeki potansiyelin farkında olun'

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın mutluluğu içerisinde olduklarını kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, "Yavrularımızı bilimin, bilginin ışığı ile donatarak milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerinin farkında olan bireyler olarak yetiştirmek gayretindeyiz" dedi.


"Toplumun önünde karanlığı aydınlatan, yol gösteren, başarıya ve güzelliklere ilham veren gönül erlerimiz olan öğretmenlerimiz sayesinde zorluklar ve engeller karşısında yılmadan hedefe ulaşacağız" diyen Müdür Coşkun Esen, sözlerini şöyle tamamladı; "Yeni dönemde yeni bir sayfa açmaya var mısınız? Geçmiş yıllardaki tecrübelerinizle eksiklerinizi tamamlayarak yepyeni başarılara yelken açabilirsiniz. İçinizdeki potansiyelin farkında olun! Unutmayın ki; bu topraklar nice büyük bilim insanları, sporcular, sanatçılar ve vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmiştir. Dersi derste anlamak, tekrar etmek, çok çalışmak, çok merak ederek araştırmak ve tabiî ki çok okumak, sizleri adım adım hedefinize ve hedeflerimize yaklaştıracaktır."