Başkan Dündar öğrencilerle buluştu
EĞİTİM // 5 Kasım 2017 Pazar 15:31

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğrenci Konseyi ve Çarşamba Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen programda Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Dündar öğrencilerle buluştu
Programda bir konuşma yapan Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “OMÜ Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü 7 yıl gibi kısa bir sürede merkez kampüsten sonra en büyük kampüs oldu. Kampüs alanını artırırken eğitim kalitesini de artırmak için üniversitemizin değerli öğretim üyeleri ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediye olarak ilçemizde eğitim gören öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Davetimize icabet eden kaymakamımıza, başsavcımıza, rektör danışmanımıza, dekan yardımcılarımıza ve öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Oğul, yönetimi ve öğrenciler de Başkan Dündar’a yükseköğretime verdiği destekten ve yapılan bu tür organizasyonlar için teşekkür ettiklerini belirtti. Programa Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, OMÜ Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Onur Bekiroğlu, İletişim Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Ahmet Oktan ve Yrd. Doç. Dr. Sinan Kaya, OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Oğul, İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Katoğlu, KYK İlçe Müdürü Ali Kemal Keskin, konsey yöneticileri ve öğrenciler katıldı.
Başkan Dündar öğrencilerle buluştu
Başkan Dündar öğrencilerle buluştu
Başkan Dündar öğrencilerle buluştu