Alaçam MYO’da sektörel buluşma etkinlikleri
EĞİTİM // 8 Kasım 2016 Salı 22:38

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Alaçam Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Kürşat Demiryürek, öğrencilerin çalışma hayatlarına hazırlanmasına yönelik sektörel buluşma etkinlikleri yapacaklarını söyledi.

Alaçam MYO’da sektörel buluşma etkinlikleri
Alaçam Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Prof. Dr. Kürşat Demiryürek, öğrencilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. Öğrencilerin sorunlarını dinleyen Demiryürek, kapısının onlara her zaman açık olduğunu söyledi.

Okul yemekhanesindeki yemekte, okulun akademik kadrosunun yanı sıra okul başkanı ve sınıf temsilcileri de hazır bulundu.

“Sektörel buluşma etkinlikleri başlayacak”

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Prof. Dr. Demiryürek, öğrencilerin taleplerini dinleyerek okulda sosyal faaliyetlerin en kısa sürede artırılacağının müjdesini verdi. Öğrencilerin kendisine her zaman ulaşabileceğini belirten Demiryürek, öğrencilerin çalışma hayatlarına hazırlanmasına yönelik sektörel buluşma etkinliklerinin en kısa sürede başlayacağına dikkat çekti.

Sınıf temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Prof. Dr. Kürşat Demiryürek, öğrencilerin sorunları ve talepleri konusunda her zaman hassas davranacaklarını sözlerine ekledi.